Krzesła dębowe na lata!

Naturalnym uzupełnieniem każdego stołu są krzesła. Dąb od zawsze był traktowany, jako synonim trwałości oraz piękna. Wykonane z litego dębu krzesła odznaczają się nie tylko trwałością, ale i solidnością. Nowe krzesła nie tylko sprawdzą się podczas zakupu, w zestawie ze stołem, ale również do odświeżenia dotychczasowego wyglądu salonu czy jadalni. Znakiem rozpoznawczym siedzisk dębowych jest unikalne i przepiękne usłojenie struktury drewna.

Krzesła z naszej oferty można nabyć w kilku opcjach siedzisk i oparć. Dostępne w naszej ofercie krzesła posiadają siedziska w wersji drewnianej, skóry naturalnej, eko-skóry oraz tkaniny. Oparcia zaś dostępne są w wielu różnych wariantach: od zwykłych drewnianych po tapicerowane oraz łączące oba te motywy. W sprzedaży są również oparcia w różnych wariantach takich jak: poprzeczne szerokie deski, wąskie listewki w wersji poziomej lub jako pionowe żeberka. Zakup krzeseł dębowych to niezwykle opłacalny zakup, gdyż przetrwają one długie lata!  

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem stołu, pozostaje ci dokupienie do niego krzeseł. Nowe krzesła można również nabyć w celu odświeżenia dotychczasowego wyglądu salonu czy jadani. Przy wyborze tego mebla warto kierować się nie tylko jego wyglądem czy aktualnie panującymi trendami wnętrzarskimi, ponieważ to dość zawodne punkty odniesienia. Najbardziej liczy się funkcjonalność i najwyższa jakość wykonania. Ważnym aspektem jest również łatwość w czyszczeniu, ponieważ każdy mebel może prędzej czy później wymagać takiej czynności.

W firmie Meble Hugon stawiamy na jakość, dlatego nasze krzesła wykonujemy z najbardziej solidnych odmian dębiny. Zapewnia to nie tylko stabilność, ale również daje gwarancję, że krzesła posłużą jeszcze wielu użytkownikom. Nasze krzesła spełniły już oczekiwania wieku tysięcy zadowolonych klientów. Można je nabyć w kilku opcjach siedziska, polecamy je w wersji drewnianej, powleczonej eko-skórą, skórą naturalną oraz tkaniną. Krzesła posiadają różne oparcia, od drewnianych po tapicerowane, lub łączące oba te motywy jako drewniana rama, której środek wypełnia tapicerka. Oparcia drewniane to także kilka kombinacji. Proponujemy poprzeczne, szerokie deski, wąskie listewki w wersji poziomej, lub jako pionowe żeberka. Wszystkie krzesła poddano starannej konserwacji naturalnymi olejami roślinnymi. Olejowanie wnika głęboko w strukturę drewna jednocześnie podkreślając jego naturalna urodę i usłojenie.

 Krzesło OLIWIA dąb
szt.
Krzesło OLIWIA dąb
Producent: HUGON
Cena: 420,00 zł
Krzesło ERIK dąb
szt.
Krzesło ERIK dąb
Producent: HUGON
Cena: 498,00 zł
Krzesło GENT dąb
szt.
Krzesło GENT dąb
Producent: HUGON
Cena: 418,00 zł
Krzesło KARL
szt.
Krzesło KARL
Producent: HUGON
Cena: 630,00 zł
Krzesło LENA 2 dąb
szt.
Krzesło LENA 2 dąb
Producent: HUGON
Cena: 415,00 zł
Krzesło LENA dąb
szt.
Krzesło LENA dąb
Producent: HUGON
Cena: 405,00 zł
Krzesło ROMA dąb
szt.
Krzesło ROMA dąb
Producent: HUGON
Cena: 418,00 zł
Krzesło SONIA dąb
szt.
Krzesło SONIA dąb
Producent: HUGON
Cena: 418,00 zł
do góry
Sklep internetowy Shoper.pl