Uniwersalne półki do każdego wnętrza

W mieszkaniach niewielkich rozmiarów największym problemem jest znalezienie dodatkowej przestrzeni, na której będzie można wyeksponować różne rodzinne bibeloty. Nadającym się do tego idealnie miejscem, wydają się być półki. Nie zajmują wiele miejsca, dzięki czemu można je umieścić nad innymi meblami. Na półkach umieszczane przez nas są najczęściej książki, fotografie, płyty lub drobiazgi, którymi chcemy się pochwalić. Lądują na nich również przedmioty, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Przez swoje niewielkie rozmiary, półki powoli zaczynają zajmować miejsce regałów. Ścienne półki nie tylko muszą być funkcjonalne, muszą również wpasowywać się w wystrój naszego wnętrza.

W naszej ofercie znajdują się najbardziej uniwersalne półki. Wykonane z litego drewna dębowego, które gwarantuje wytrzymałość przy nawet większych obciążeniach.  Dzięki olejowaniu zapewniamy im nie tylko właściwą, naturalną konserwację, ale i piękny wygląd.

Jeśli nie posiadasz dużego mieszkania, odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni staje się w nim kluczową sprawą. Niewielki metraż to nieraz prawdziwa batalia o znalezienie dodatkowego miejsca, gdzie można wyeksponować rodzinne bibeloty. Idealnym meblem, który się do tego nadaje jest półka. Nie zajmuje dużo miejsca, więc można ją umieścić nad komodą, kanapą lub szafką RTV.

W salonie lub pokoju dziennym często jest miejscem, gdzie umieszczamy fotografie, książki, płyty kompaktowe lub drobiazgi, jakimi chcemy się pochwalić. Ten minimalistyczny mebel przyda się również w sypialni, pokoju dziecięcym oraz w kuchni. Półka to nieraz miejsce, gdzie lądują rzeczy, które chcemy mieć pod ręką, bez konieczności ich częstego szukania. Dlatego można ją zawiesić nawet w przedpokoju, na korytarzy czy w pobliżu drzwi wejściowych. Coraz częściej półki zastępują również regały. Głównie ze względu na to, że zajmują niewiele miejsca. Ścienne półki wiszące muszą być użyteczne i funkcjonalne. Najlepiej, gdyby również współgrały z resztą wystroju pomieszczenia.

Najbardziej uniwersalne znajdziesz w ofercie Meble Hugon. Nasze półki wykonujemy z solidnego drewna, jakim jest dębina. Lite drewno gwarantuje, że mebel nie będzie się wyginać po obciążeniu. Półki są dostępne w wersji prostej, długiej deski o zaokrąglonych bokach oraz z oparciem, przylegającym do ściany. Wszystkie są olejowane, co zapewnia im nie tylko właściwą, naturalną konserwację, ale również piękny wygląd.

Półka
szt.
Półka
Cena: 344,00 zł
Półka - T31
szt.
Półka - T31
Producent: HUGON
Cena: 489,00 zł
Półka - T35
szt.
Półka - T35
Producent: HUGON
Cena: 639,00 zł
Półka 124cm - 2491
szt.
Półka 124cm - 2491
Producent: HUGON
Cena: 605,00 zł
Półka 155cm 2799
szt.
Półka 155cm 2799
Cena: 830,00 zł
Półka 195cm - 2492
szt.
Półka 195cm - 2492
Producent: HUGON
Cena: 905,00 zł
Półka 2668
szt.
Półka 2668
Producent: HUGON
Cena: 450,00 zł
Półka 2768
szt.
Półka 2768
Producent: HUGON
Cena: 433,00 zł
do góry
Sklep internetowy Shoper.pl